Naruto Battle Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[Podanie] Radko

2 posters

Go down

[Podanie] Radko  Empty [Podanie] Radko

Pisanie  Radko Czw Lut 28, 2013 8:21 am

Nick : Radko
Wiek : 17
Imię : Radosław
- Naruto Battle Online znam już na 75 %, po przechodziłem się po mapie mam już prawie całą odkrytą, znam już słabe i mocne strony kilku profesji więc mogę śmiało powiedzieć że, znam NBo na 65%
- Komendy tutora są mi znane sam kiedyś z kolegami zakładaliśmy serwery chodź by tak 4FUN, listę komend mam jeszcze nawet gdzieś zapisaną w razie wypadku jakbym zapomniał Smile
- Raz na miesiąc mogę coś tam dorzucić se swojej kieszeni
- Tak jak pisałem, byłem już administratorem na kilku serwerach (zwłaszcza od kumpli) ale brałem też udział w i nnych projektach np: NNO, znam się an komendach administratora/tutora i potrafiłbym sobie z tym poradzić, sam jestem już w miare w przyzwoitym wieku więc potrafię się zachować a co najważniejsze mam cierplipowść do graczy, którym niestety czasami brakuje
- Cóż, mam 17 lat pochodzę z Kędzierzyna-Koźle, na OTS zaczołem znowu grać po półtora letniej przerwie, zaczołem od po powrocie zaczołem na OTS na silniku opartym na mandze Dragon Ball, ale projekt upadł po dwóch lub trzech tygodniach, zniechęciło mnie to troche do takich OTS'ów więc stwierdziłem że poszukam czegoś z mangą Naruto, i tak oto znalazłem się na NBO, gram już tutaj troche mam 41 lvl i wspinam się ciągle w zwyż, chodzę po mapie by znać jak najwięcej jej szczegółów; jestem pracowity, zawsze mógłbym pomóc administratorowi w np.: naprawie sagi lub jakiś komend itp Smile
- Reklamy, co do tego planowałbym nagrać jakiś filmik który by został umieszczony na serwisie "YouTube", filmik trwałby około 2-5 minut, więcej racfzej nie jest potrzebne, poakzałbym na nim początek gry, plusy oraz i minusy niektórych postaci; z tego można by też kręcić dobrą serię "zagrajmy w" dzięki czemu serwer byłby non stop reklamowany, inna odmianą by było założenie strony na "FaceBook'u" gdzie byśmy rozsyłali to do znajomych, a sama administracja by na takiej stronie pisała o newsach itp
Smile

Radko
Uczeń
Uczeń

Liczba postów : 2
Join date : 24/02/2013

Powrót do góry Go down

[Podanie] Radko  Empty Re: [Podanie] Radko

Pisanie  Wayne1 [ANBU] Czw Lut 28, 2013 3:21 pm

Niema już naborów na Anbu.
Wayne1 [ANBU]
Wayne1 [ANBU]
Uczeń
Uczeń

Liczba postów : 17
Join date : 22/02/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach